Oficiální kanál Zbrojovky na YOUTUBE

Chcete dostávat novinky z klubu emailem?

Francisco Gomes zůstává v Brně!

7.12.2017, Martin Lísal

B r n o - Obránce Francisco "Chico" Gomes podepsal dnes ve Zbrojovce novou smlouvu do léta 2019. Devětadvacetiletý Portugalec přišel do Brna v průběhu podzimní části a postupně se zabydlel na pravém kraji obrany.

U17: Podzimní derniéra na Spartě

6.12.2017, Martin Lísal

P r a h a - Mladší dorostenci Zbrojovky (U17) zakončili podzimní část na Spartě. V závěrečném utkání roku 2017 nakonec svému soupeři podlehli 0:5.

Kapitán Melichárek: Na první místo dávám týmovost

B r n o - Gólman Dušan Melichárek kroutí ve Zbrojovce čtvrtou sezonu, od 5. kola vedl tým na hřiště jako kapitán. Pětkrát vychytal čisté konto, zlikvidoval dvě penalty, neinkasoval 350 minut v kuse a v klíčových chvílích zápasů pravidelně tasil jisté zákroky. Jak viděl čtyřiatřicetiletý gólman podzimní část?

Vzadu jsme občas trošku pěnili, usmívá se Hron při vzpomínce na mistrovský tým

5.12.2017, Martin Lísal

B r n o - Utkání se Zlínem předcházel slavnostní okamžik. Legendární gólman Zbrojovky Josef Hron obdržel od Nadačního fondu Zbrojovák příspěvek na pooperační rehabilitaci dle vlastního výběru. Při té příležitosti jsme s ním pořídili rozhovor do zápasového programu, jeho přepis vám jako obvykle nabízíme na webu.

Co čeká Zbrojováky v zimě? Tradiční Tipsport liga i soustředění v Turecku

4.12.2017, Martin Lísal

B r n o - Podzimní část sezony skončila, hráčům i realizačnímu týmu ve čtvrtek začíná dovolená a v kabině se znovu sejdou až 3. ledna. Co na Zbrojováky v náročné zimní přípravě čeká?

Sám to nechápu, hodnotil ztrátu dvou bodů Přichystal

4.12.2017, Daniel Král

B R N O - Už podruhé v řadě odehrál plných devadesát minut, tentokrát ale svému týmu pomohl pouze k bodu. Jakub PŘICHYSTAL po zápase neskrýval zklamání a ve svém hodnocení se vrátil i k okamžiku, po kterém od sudího Pechance viděl žlutou kartu za pád v pokutovém území.

Vánoce se blíží! Zbrojovácký Fanshop vám je nyní k dispozici každý den!

4.12.2017, Klub

B r n o - Nevíte, co svým blízkým nakoupit na vánoce? Pořiďte jim pod stromeček zbrojováckou výbavu v našem Fanshopu! Od pondělí 4. prosince do středy 20. prosince je otevřený denně. A pokud vám ani tak otevírací doba nevyhovuje, nonstop je tu pro vás připravený e-shop!

Juniorka v omlazené sestavě podlehla doma Zlínu

3.12.2017, Martin Lísal

B r n o - Junioři Zbrojovky zakončili podzim domácím utkáním proti Zlínu. Na hřišti v TCM nastoupila hodně omlazená sestava, z výhry 4:2 se nakonec radoval výrazně zkušenější Zlín. Branky Zbrojovky vstřelili Holman a Jurásek.

2.12.2017, Daniel Kinc, Martin Lísal

B r n o - Dal gól, tribuny při střídání skandovaly jeho jméno. To vše teprve při třetím ligovém startu a v osmnácti letech. Martin Zikl zažívá snový podzim, Zbrojovce dnes svým gólem pomohl k bodu proti Zlínu a stal se tak druhým nejmladším střelcem letošního ročníku.

2.12.2017, Martin Lísal

B r n o - K tomu, aby Zbrojovka zakončila podzim sérií tří výhěr, scházelo jen sedm minut. Případně proměnit jednu ze šancí za stavu 1:0. Kouč Roman Pivarník ale po utkání se Zlínem uznal, že remíza 1:1 byla spravedlivá.

Zobrazit další články

Zbrojovka zakončila podzim remízou se Zlínem

2.12.2017, Kryštof Severa

B R N O - Závěrečné kolo podzimní části HET ligy přineslo souboj mezi Zbrojovkou a Zlínem. Zbrojovka dokázala v první půli využít své převahy a zásluhou premiérového střelce Zikla šla do vedení. Ve druhé půli již Zlín dohrával v deseti bez vyloučeného Bača, ale i přesto dokázal v závěru srovnat Mehanovič. Zbrojovka tak přezimuje s patnácti body na...

Lukáš Vraštil: Poslední utkání je vždycky důležité, chceme ho zvládnout

B r n o - V posledním utkání roku 2017 čeká na fotbalisty Zbrojovky moravské derby se Zlínem. Hraje se v sobotu 2. prosince od 15 hodin. Zbrojovka touží prodloužit vítěznou sérii, což potvrdil i Lukáš Vraštil.

Juniorka přišla o vedení a prohrála na Slovácku

28.11.2017, Martin Lísal

S t a r é M ě s t o - Juniorka Zbrojovky sehrála předposlední utkání kalendářního roku. Na hřišti Slovácka vedla díky dvěma trefám Kroutila a jedné Holmana 3:1, v závěrečné dvacetiminutovce ale soupeř utkání otočil a zvítězil 4:3.

Juniorka neudržela dvougólové vedení, s Jihlavou jen remizovala

19.11.2017, Jan Číhal

B r n o - V chladné nedělní dopoledne čekal juniorku souboj s Jihlavou, na kterou před zápasem ztrácela jediný bod. Zbrojovka v utkání rychle vedla o dvě branky, soupeř však pohotově snížil a v závěru zápasu dokázal dokonce vyrovnat. Týmy tak po remíze 2:2 berou po jednom bodu.

Juniorka hostí Jihlavu, hraje se na Srbské

19.11.2017, Martin Lísal

B r n o - Juniorka Zbrojovky dnes zakončí první část moravskoslezské skupiny duelem proti Jihlavě. Hraje se od 11 hodin na Srbské (hřiště číslo 2), vstup je volný.

Juniorka po třech výhrách padla. Udolal ji nový lídr soutěže

10.11.2017, Daniel Král

B R N O - Juniorka si pod vedením Richarda Dostálka připisuje první prohru. Na domácí půdě proti Karviné odehrála Zbrojovka vyrovnaný zápas ve vysokém tempu, o jehož výsledku rozhodla jediná situace ve druhé půli. I přes závěrečnou snahu, kterou zkomplikovalo deset minut před koncem vyloučení Kropáčka, se již vyrovnat nepodařilo. Karviná tak jde...

Juniorka hostí v dohrávce 12. kola Karvinou

10.11.2017, Martin Lísal

B r n o - Na juniorku Zbrojovky čeká v tomto týdnu již druhé utkání. V dohrávce 12. kola hostí na Srbské Karvinou. Hraje se na tréninkovém hřišti, vstup je zdarma.

Juniorka vyhrála potřetí v řadě, tři body veze i z Třince

6.11.2017, Martin Lísal

T ř i n e c - Juniorka Zbrojovky pod novým trenérem Dostálkem zatím pouze vítězí. Třinci oplatila prohru z domácího zápasu a na jeho hřišti vyhrála 3:2, když góly stříleli v první půli Vintr, Janošek a Zikl.

Juniorka znovu vítězně - Slovácko porazila 4:2

23.10.2017, Martin Lísal

B r n o - Juniorka Zbrojovky pod trenérem Dostálkem válí - dva zápasy, sedm vstřelených gólů a šest bodů. Na Srbské dnes Brňané zdolali Slovácko 4:2. Dvěma góly položil základ k výhře Dominik Janošek, další trefy přidali David Gáč a Filip Krula.

Tři góly, tři body. Také junioři uspěli a vezou výhru z Olomouce

16.10.2017, Martin Lísal

O l o m o u c - Také junioři Zbrojovky se pod novým realizačním týmem dočkali výhry. Na hřišti Olomouce rychle skóroval Martin Zikl, poté se dvakrát trefil Jakub Přichystal a Brňané v dramatickém utkání zvítězili 3:2.

Juniorka podlehla doma Baníku

2.10.2017, Martin Lísal

B r n o - Juniorka Zbrojovky potřetí v řadě prohrála. Tentokrát nestačila v pondělní dohrávce na ostravský Baník, kterému podlehla 1:4. O výsledku rozhodly tři branky soupeře ve druhé půli.

U17: Zbrojovka prohrála v Příbrami

24.11.2017, Martin Lísal

P ř í b r a m - Zbrojováci kategorie U17 nenapodobili své kolegy a na hřišti Příbrami podlehli 1:2. Jediný gól vstřelil ve druhé půli Gehringer.

U19: Jízda nekončí! Výhru v Příbrami zařídil v samém závěru Kříž

P ř í b r a m - Ani patnáctý sok nezastavil jízdu brněnských dorostenců! Zbrojováci zvítězili v Příbrami 2:1, když se nejprve trefil Pachlopník, aby pak v samém závěru o výhře rozhodl Kříž. Brňané tak zůstávají první s osmibodovým náskokem.

U16: Podzim zakončila vítězná přestřelka se Zlínem

B r n o - Zbrojováci kategorie U16 zakončili podzim divokým utkáním se Zlínem. V duelu padlo jedenáct branek, z výhry 7:4 se nakonec radovali domácí Brňané.

U18: Zbrojovka porazila Zlín a přezimuje na třetí příčce

B r n o - Zbrojováci kategorie U18 mají za sebou poslední podzimní zápas, v němž dokázali zdolat Zlín 4:1. V tabulce tak Brňané přezimují jako nejlépe střílející tým soutěže na třetí pozici.

U14: Vítězné loučení s podzimem

18.11.2017, Martin Lísal

B r n o - V kategorii U14 byl poslední zápas roku 2017 vítězný, Zbrojovka porazila Jihlavu 4:1. V tabulce se tak Brňané usadili na čtvrté pozici.

U15: Podzim zakončila prohra s Jihlavou

B r n o - Starší žáci Zbrojovky ukončili podzimní část porážkou - Jihlavě doma podlehli 1:2. Jediný gól vstřelil v první půli Chlad. Brňané tak přezimují na šesté pozici.

U17: Zbrojovka otočila duel s Teplicemi a slaví výhru

17.11.2017, Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky (U17) napodobili starší kolegy a zvítězili s Teplicemi 2:1. Po bezbrankové první půli sice inkasovali jako první, brankami Kanabeho a Fily ale dokázali duel otočit a zvítězit.

U19: Další výhru dorostenců trefil Doubravský

B r n o - Starší dorostenci Zbrojovky nezaváhali ani ve čtrnáctém letošním utkání. V Brněnských Ivanovicích hostili Teplice, utkání rozhodl jediný moment ze 7. minuty v podobě Doubravského trefy. Na první příčce mají Brňané aktuálně osmibodový náskok.

U16: Obrat s Třincem přinesl vítězství

12.11.2017, Martin Lísal

B r n o - Drama se šťastným koncem bylo v neděli k vidění v TCM. Mladší dorostenci (U16) s Třincem prohrávali už 1:3, i díky dvěma brankám v závěrečné desetiminutovce ale dokázali duel otočit a zvítězili 4:3.

ŽENY: Zbrojovačky zakončily podzim prohrou s Pardubicemi

R o s i c e - Fotbalistky Zbrojovky zakončily podzim dohrávaným utkáním s Pardubicemi. V duelu se potýkaly se slabší koncovkou a podlehly 0:2. Podzim tak zakončí na čtvrté pozici.

ŽENY: V dohrávce s Hodonínem remíza

8.11.2017, Martin Lísal

B r n o - Zbrojovačky měly ve středu na programu dohrávané utkání s Hodonínem. V utkání se potýkaly především s koncovkou, proto se nakonec musely spokojit s remízou 3:3. Tu trefila v samém závěru Odehnalová.

ŽENY: Zbrojovačky vezou výhru z Bohemky

4.11.2017, Martin Lísal

P r a h a - Fotbalistky Zbrojovky letos poprvé vyhrály venku, na hřišti Bohemians zvítězily po výborném výkonu 6:2. V tabulce jim patří pátá příčka, čekají je ještě dvě domácí dohrávky.

ŽENY: Zbrojovačky zahájily druhou část soutěže prohrou

22.10.2017, Martin Lísal

P a r d u b i c e - Druhá liga žen vstoupila do odvetné části. Zbrojovačky se vydaly na hřiště Pardubic, utkání rozhodl nakonec jediný gól ve prospěch domácího celku.

ŽENY: Zbrojovačky porazily Rakovník 4:0

15.10.2017, Martin Lísal

R o s i c e - Třetí domácí zápas, třetí výhra - a doposud nejvyšší. Fotbalistky Zbrojovky porazily v Rosicích Braník vysoko 4:0, hattrickem se blýskla Kubicová. Zbrojovačkám patří prozatím pátá příčka.

ŽENY: Zbrojovačky prohrály v Olomouci

8.10.2017, Martin Lísal

O l o m o u c - Fotbalistky Zbrojovky ani na třetí pokus nedokázaly venku bodovat. Na hřišti Olomouce sice otevřela skóre Lišková, soupeřky ale čtyřmi góly duel otočily ve svůj prospěch.

ŽENY: Zbrojovačky porazily Rakovník 1:0

1.10.2017, Martin Lísal

R o s i c e - Fotbalistky Zbrojovky slaví druhou letošní výhru. Nad Rakovníkem zvítězily v Rosicích 1:0, když jediný gól obstarala v 15. minutě Lucie Lišková.

ŽENY: Zbrojovka prohrála v Čáslavi

23.9.2017, Martin Lísal

Č á s l a v - Fotbalistky Zbrojovky prohrály ve třetím letošním utkání na hřišti Čáslavi 1:5. Jediný gól zaznamenala ve druhé půli Vavřinová.

ŽENY: Zbrojovačky slaví první výhru!

16.9.2017, Martin Lísal

B r n o - Zbrojovačky ukořistily první letošní výhru - na domácím hřišti přehrály pražskou Bohemku 1:0. Jediný gól vstřelila ve 38. minutě Vendula Machů.

ŽENY: Zbrojovačky na úvod sezony prohrály v Hodoníně

10.9.2017, Martin Lísal

H o d o n í n - Zbrojovačky vstoupily do nového ročníku druhé ligy prohrou. Na hřišti Hodonína podlehly 1:2, když jediný gól vstřelila v závěru utkání Bezděková.

Kapitán představuje - beseda s fanoušky u Daana

20.8.2013, Redakce

B r n o - Ve čtvrtek 22. srpna v 18 hodin proběhne v hostinci u Daana první beseda hráčů s fanoušky, ve které vám kapitán Pavel Zavadil představí tři letošní posily.

Zbrojováci chystají poslední výjezd roku 2012

22.11.2012, Martin Lísal

V neděli 25. listopadu čeká na Zbrojovku poslední utkání kalendářního roku 2012, představí se na hřišti Teplic. Chcete být u toho? Máte možnost. OS Zbrojováci pořádá totiž do severočeské destinace autobusový výjezd.

Na fanoušky Brna čeká atraktivní výjezd do Ostravy

15.10.2012, Martin Lísal

Po reprezentační pauze čeká na fanoušky Brna lákavé menu - výjezd na prestižní utkání Baník - Zbrojovka. Základní informace naleznete v následujícím článku.

Podpořte Zbrojovku v Olomouci!

26.9.2012, Martin Lísal

Týden po skvělém utkání s Jihlavou, státní svátek, začátek prodlouženého víkendu a časově i vzdálenostně příjemná destinace. Pokud chcete podpořit brněnskou Zbrojovku venku, nabízí se ideální možnost - utkání 9. kola v Olomouci!

Chystáte se na Slavii?

21.8.2012, Redakce

Pokud se chystáte tento čtvrtek (23. srpna) podpořit hráče Zbrojovky v utkání na Slavii, přinášíme vám několik užitečných tipů a informací.

Uvítací balíčky si vyzvedněte po zápase u vchodu z ulice Vodova

16.8.2012, Redakce

Pro majitele Karet zbrojováka připravil klub uvítací balíčky s drobnými upomínkovými předměty z klubového fanshopu, které si mohou všichni zájemci vyzvednout po utkání vedle stánku s klubovými suvenýry před vchodem z ulice Vodova.

Permanentky už jen v pondělí a ve středu

9.8.2012, Redakce

Prodej permanentek na letošní sezonu bude nadále možný na sekretariátu klubu každé pondělí od 9 do 14 hodin, nebo ve středu od 13 do 18 hodin.

Představujeme Věrnostní program Zbroják

8.8.2012, Martin Lísal

Klub FC Zbrojovka Brno připravil ve spolupráci s oficiálním fanklubem Zbrojováci o.s. celosezonní soutěž pro fanoušky, ve které lze vyhrát řadu zajímavých cen. Celý projekt nese jméno Věrnostní program Zbroják.

Vyražte za Zbrojovkou do Plzně

7.8.2012, Redakce

Po úvodních dvou kolech je Zbrojovka stále neporažená, prezentovala se sympatickými výkony. Nyní ovšem čeká na brněnské fotbalisty náročná zkouška - nedělní utkání v Plzni. Pro fanoušky je zde opět možnost vyjet podpořit své oblíbence.

Omluva fanouškům

5.8.2012, Redakce

Klub FC Zbrojovka Brno se omlouvá fanouškům za problémy s novým systémem ticketingu, k nimž došlo před prvním domácím utkáním v této sezoně.