sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

V Chorvatsku to bude hodně těžké, tuší reprezentant Kratochvíl

V Chorvatsku to bude hodně těžké, tuší reprezentant Kratochvíl

B r n o - Po utkání v Edenu čekalo na Zbrojováky jednodenní volno. S tím původně počítal i Miloš Kratochvíl, nakonec ale zamířil znovu do Prahy. Dodatečně byl totiž povolán do reprezentace U21.

5.10.2017 | Martin Lísal

 

Po minulé reprezentační akci přitom onemocněl salmonelózou, s další pozvánkou tak příliš nepočítal. "Ale byl jsem v kontaktu s trenérem, ten věděl, že už jsem zdravý, byl se podívat i na utkání v Edenu. Za nominaci jsem rád. Za uplynulé týdny jsem ale dohromady nahrál nějakých osmdesát minut, tak uvidíme, jestli se dostanu do hry," řekl Kratochvíl.

"Jednadvacítku" dnes čeká přípravné utkání s Bohemians (11:30), v pondělí 9. října se pak představí v Chorvatsku. "Sestavu zatím neznáme. V Chorvatsku nás každopádně čeká nejtěžší soupeř v kvalifikaci a favorit skupiny. My jsme ztratili hned na úvod dva body s Běloruskem, takže potřebujeme vyhrát. Bude to ale hodně těžké," tuší Kratochvíl, který do utkání s Běloruskem vinou zmíněné nemoci nezasáhl.

Těsně před reprezentačním srazem si ovšem také jeden hodně náročný zápas zahrál - na Slavii nastoupil od začátku a odehrál přes hodinu. "Zápas nám nevyšel, Slavia nás přehrála. A trenér Lavička mě viděl spíš jen běhat, než že bych se dostal k míči," hodnotil zápas Kratochvíl, který se hojně potýkal s dvojicí Ngadeu - Deli. "Jsou hodně silní a navíc výborní na balonu."

Sám Kratochvíl uznal, že soupeř mohl vzhledem k počtu šancí vyhrát i vyšším rozdílem. "Haluz zachytal hodně dobře, připravil se na to. Ale nijak zvlášť jsme se o tom po utkání nebavili, byli jsme všichni hodně vyčerpaní a zklamaní," zakončil jednadvacetiletý záložník.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz