úterý 17.10.2017 | Klub
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 16. do 22. října
B r n o - Áčko míří do Plzně, juniorka načala týden v Olomouci a soutěžní zápasy čekají po týdenní pauze i na dorostence. Jaký program mají před sebou týmy brněnské Zbrojovky?
Celá řada ligových duelů, přátelské zápasy, turnaje - v akci budou i reprezentanti. Takový je právě probíhající týden z pohledu Zbrojovky.
Muži
A tým
- Neděle 22. října, 17:00 Plzeň - Zbrojovka
- Pondělí 16. října, 13:00 Olomouc - Zbrojovka
- Sobota 21. října, 11:00 Zbrojovka - Slovácko (Srbská, hř. č. 2)
- Středa 18. října, 13:00 Zbrojovka - Znojmo (Mokrá-Horákov)
- Sobota 21. října, 10:30 Prostějov - Zbrojovka
- Sobota 21. října, 13:00 Zbrojovka - Slovácko (Srbská, hř. č. 2)
- Středa 18. října, 15:00 Zbrojovka - Znojmo (Mokrá-Horákov)
- Sobota 21. října, 12:45 Prostějov - Zbrojovka
- Sobota 21. října, 10:30 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
- Sobota 21. října, 12:15 Zbrojovka - Zlín (Řečkovice)
- Středa 18. října, 9:30 minirepublika (Šardice)
- Sobota 21. října, 10:00 Hodonín - Zbrojovka
- Středa 18. října, 9:00 Ondrášovka Cup (kvalifikace, Vyškov)
- Sobota 21. října, 10:00 Hodonín - Zbrojovka
- Sobota 21. října, 14:00 Zbrojovka - ČEAF Brno (Lednice)
- Sobota 21. října, 15:00 Lednice - Zbrojovka (Lednice)
- Neděle 22. října, 9:00 miniturnaj (Brno)
- Pátek 20. října, 16:00 ČAFC - Zbrojovka (Pastrnkova)
- Pondělí 16. října, 16:30 Tišnov - Zbrojovka
- Úterý 17. října, 16:30 Zbrojovka U9 - Zbrojovka U8 (Janouškova)
- Sobota 21. října, 14:00 Zbrojovka - ČEAF Brno (Lednice)
- Sobota 21. října, 15:00 Lednice - Zbrojovka (Lednice)
- Čtvrtek 12. října, 17:00 Újezd u Brna - Zbrojovka
- Sobota 21. října, 9:00 Svratka Brno - Zbrojovka
Ženy
A tým
- Neděle 22. října, 15:30 Pardubice - Zbrojovka
- Neděle 22. října, 14:00 Baník - Zbrojovka
- Středa 18. října, 17:00 Obřany - Zbrojovka
- Neděle 22. října, 12:30 H. Heršpice - Zbrojovka
- Pátek 20. října, 16:30 Zbrojovka - Start Brno (TCM)
Reprezentace
ČR U16 - Adam Stejskal, Michal Ševčík
- Úterý 17. října, 14:30 ČR - Slovensko (Spytihněv)
- Čtvrtek 19. října, 11:00 Slovensko - ČR (Ilava)