sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Ladislav Krejčí po utkání v Teplicích

Ladislav Krejčí po utkání v Teplicích

B r n o - Dočkal se! Devatenáctiletý záložník Ladislav Krejčí si ve dvaadvacátém ligovém startu připsal premiérový gól. A jeho trefa stála za to - výstavní rána zpoza vápna zvýšila náskok Brňanů v Teplicích již na 4:0.

14.5.2018 | Martin Lísal

 

Co na tom, že domácí záhy snížili. Na kýženém bodovém zisku Zbrojovky to nemohlo nic změnit. "Pracovali jsme a konečně se nám dařilo plnit to, co si říkáme před utkáním. Vyhráli jsme, za což jsme rádi a můžeme se od toho odrazit. Teď se soustředíme zase na další zápas a uvidíme, co bude," odmítl Krejčí spekulovat nad teoriemi o záchraně.

"Šanci pořád máme, díky tomu, že jsme vybojovali výhru. Když pojedeme takhle i v dalších zápasech, je to jenom dobře. Nemá cenu sledovat a počítat, soustředíme se hlavně na sebe a bavíme se nyní už jen o Jihlavě. Hrajeme za náš tým, budeme bojovat, uděláme vše pro výhru a dopadne to, jak to dopadne," pokračoval.

V čem podle něj tkvěly příčiny vysoké výhry? "Sbírali jsme odražené balony, vyhrávali souboje i ve vápně, kde se rozhoduje. Pomohl nám taky první gól. Myslím, že to byla zasloužená výhra. Konečně jsme prodali to, co jsme chtěli. Věřili jsme, pořád věříme, že jsme schopní vyhrávat," vykládal mladý záložník.

V jeho letošní statistice tedy k asistenci proti Sigmě přibyl i gól v Teplicích. Svým způsobem se tak Krejčí podílel na obou jarních výhrách. "Čekal jsem na to dlouho, takže jsem hodně rád. Konečně mi to padlo do brány, šancí už jsem měl celkem dost a trefoval hráče a brankáře na lajně. Snad to tak pojede dál. Podařilo se to i Tondovi, za to jsem taky rád, táhneme spolu za jeden provaz," zmínil Krejčí také debutovou trefu parťáka Růska.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz