Ženy prohrály v Pardubicích, čeká je baráž

P a r d u b i c e - Poslední šance vyhnout se baráži je pryč, Zbrojovka nebodovala v Pardubicích a po prohře 0:2 jí čeká baráž. V ní se Brňanky utkají s celkem Bohemians Praha. První duel je na programu v neděli 16. června v 17 hodin ve Vojkovicích.

V důležitém utkání potřebovala Zbrojovka bodovat, aby se vyhnula baráži. V úvodu byly ovšem lepší soupeřky, Bottová nejprve nastřelila tyč, ovšem ve 14. minutě se již radovala z úvodní branky po standardní situaci.

Srovnat mohla po chvilce taktéž z trestného kopu Veselá, ale domácí brankářka situaci s problémy zvládla a zmařila i šanci Špičkové. Po půli tak Brno prohrávalo o gól.

V 59. minutě mířila Hádlíková v šanci nad branku a z protiútoku soupeř udeřil podruhé, prosadila se Čechová. Na Brňanky v tu chvíli padla deka, domácí tým kouskoval hru a dospěl tak k výhře 2:0.

Pro Brňanky to znamená pád na poslední příčku a účast v baráži. V ní čeká tým Bohemians Praha, hraje se 16. a 19. června.