Ženy o víkendu podlehly Spartě

B r n o - Po remíze v Pardubicích se Brňanky představily poprvé doma, soupeřem ovšem byla silná Sparta. Ta dokázala na podzim zvítězit 10:1 a body brala i tentokrát. Hráčky Zbrojovky podlehly Spartě nakonec 0:3. Příští týden na ně čeká veledůležitý duel v Ostravě.

Oproti podzimnímu měření sil skončil zápas přijatelným výsledkem. Hostující hráčky byly od úvodu aktivnější a dostaly se také rychle do vedení. V 5. minutě ještě zvonilo břevno, ale v minutě 11. otevřela skóre Krejčiříková.

Přetížená obrana Brňanek kapitulovala v první půli ještě jednou, po přihrávce za obranu se prosadila Sedláčková.

Ve druhém poločase měly hostující hráčky šancí méně a také již přidaly jen jednu branku, jejíž autorkou byla Pivoňková. Náročné utkání tak nakonec skončilo prohrou 0:3.