sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

VIDEO: Nerozumím tomu, co se tu dnes stalo, kroutil hlavou Kratochvíl

VIDEO: Nerozumím tomu, co se tu dnes stalo, kroutil hlavou Kratochvíl

B r n o - Ze sobotního duelu dvou týmů, ohrožených sestupem vyšla nakonec lépe Mladá Boleslav, které se především díky vydařenému vstupu do utkání podařilo odvést si z Brna všechny tři body. V domácí kabině naopak zavládl smutek. Slova těžko hledal i Miloš Kratochvíl.

11.3.2018 | Michal Hladký, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas.

 

Mladý záložník se pak hned po utkání mezi novináři pokoušel najít příčiny zápasového kolapsu. „Problém byl jednoznačně v nás. Boleslav nepředvedla nic, co by se nedalo ubránit a čemu bychom neměli dokázat čelit. Připravovali jsme se a po výkonech s Olomoucí a Spartou přijde tohle. Vůbec nerozumím tomu, co se tu dnes stalo. Za dvacet minut jsme prohráli celý zápas,“ neskrýval své rozladění.

Prohru zapříčinil především špatný výkon v první půli. Ve druhém dějství už pak nebylo v silách Zbrojovky tříbrankové manko dohnat. „Gól v první minutě je ten nejhorší začátek, co může být. Chtěli jsme pak pokračovat v naší hře, ale nedařilo se nám vůbec nic. Komentuje se mi to špatně, protože takhle si to nikdo z nás nepředstavoval. Ve druhé půli už to bylo těžké. Když dostaneme tři góly za dvacet minut, tak už se pak těžko hledá někde sebevědomí, hůř se běhá, hůř se pracuje s balonem, vše je pak mnohem těžší.“

Jak již bylo řečeno, prohrou si Zbrojovka výrazně zkomplikovala cestu za ligovou záchranou. „Po bodu na Spartě jsme potřebovali vyhrát a potvrdit jej. Boleslav byla pod námi a my jsme to potřebovali zvládnout a nezvládli. Chyběla nám bojovnost, kompaktnost, nasazení… To všechno jsme v předchozích zápasech měli a dnes to tam vůbec nebylo, nedokážu si vysvětlit proč. Nejdůležitější zápas a my to takhle nezvládneme,“ sypal si popel na hlavu.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz