sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Hráč utkání Juhar: Mohli jsme mít tři body, ale i s jedním jsem spokojený

Hráč utkání Juhar: Mohli jsme mít tři body, ale i s jedním jsem spokojený

P r a h a - Z utkání Zbrojovky na Spartě uplynulo padesát minut. Turecký brousek Kaya tvrdým zákrokem poslal k zemi Růska, ten ale stihl odehrát míč na Martina Juhara. Slovenský záložník neváhal, vypálil - a tečovaná střela skončila v síti!

5.3.2018 | Martin Lísal

 

V tu chvíli byl Juhar pro sektor hostujících fanoušků (a další Zbrojováky u obrazovek televizí a počítačů) absolutním hrdinou. Po utkání také přebral ocenění pro Hráče utkání. Mrzet jej tedy mohlo jen to, že jeho gól nebyl nakonec vítězný a Sparta srovnala na 1:1. "Odehráli jsme dobrý zápas, poctivě bránili a bojovali. Sparta má určitě kvalitu. Měli jsme i další šance, nakonec máme remízu a můžeme být spokojení," hodnotil po utkání záložník, který za pár dní oslaví třicátiny.

Právě Juhar byl jedním z hráčů, kteří mohli přidat i další branku. V první půli pálil těsně vedle z přímého kopu, mrzet jej mohla ale spíše situace z poločasu druhého. "Chybělo odhadem nějakých dvacet centimetrů. Kdybych to trefil, mohl to být jiný zápas a mohli jsme si odvézt tři body. Ale i s tím jedním jsem spokojený," zopakoval.

O samotné gólové situaci hovořil poměrně stručně. "Viděl jsem, že nemám komu přihrát, zkusil jsem tedy vystřelit. Míč byl ještě tečovaný a spadlo to tam. Už jak to letělo, tak jsem tušil, že by to mohl být gól," usmíval se Juhar, který na Spartě v minulosti působil. "Je to tím pikantnější, i když to je přece jen už nějakých sedm let."

A jak viděl Juhar kritický moment v podobě vyloučení Lukáše Kryštůfka? "Stál jsem od toho nějakých třicet metrů, těžko se mi o tom mluví. Nezdálo se mi, že by hrál rukou úmyslně, ale vážně se to na takovou dálku a z takového úhlu posuzuje špatně. V deseti to pak bylo náročné, Sparta hodně útočila, ale odbojovali jsme to a máme bod. Škoda jen té poslední šance, kdyby to Sedlo dal, bylo by to fantastické," zakončil Juhar při vzpomínce na závěrečnou možnost svého spoluhráče.

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz