sobota 16.6.2018

0 Trnava
0 Zbrojovka Brno
příp.

středa 20.6., 16:30

Zbrojovka Brno
Slovan Bratislava
příp.

sobota 23.6., 16:00

Sokol Lanžhot
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 30.6., 16:00

Nitra
Zbrojovka Brno
příp.

sobota 7.7., 11:00

Zbrojovka Brno
MFK Skalica
příp.

sobota 14.7.

Vyškov
Zbrojovka Brno
příp.

Ladislav Krejčí po utkání se Sigmou: Výborný týmový výkon!

Ladislav Krejčí po utkání se Sigmou: Výborný týmový výkon!

B r n o - Do nesmírně důležitého utkání s olomouckou Sigmou poslal kouč Pivarník i tři hráče ročníku 1999. Tondu Růska vystřídal v průběhu utkání Martin Zikl, zatímco Ladislav Krejčí odehrál ve středu zálohy celý zápas a asistencí pomohl k cenné výhře.

25.2.2018 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

 

Psala se 29. minuta - Kratochvíl vybojoval míč a postrčil jej ke Krejčímu. Ten neváhal a vyslal do šance Acostu, což vedlo v úvodní a nakonec jediný gól utkání. "Viděl jsem, že tam kromě Rafy je i Tonda Růsek. Nechal jsem na nich, kdo si to vybere," usmíval se Krejčí. "Rafa to vzal a uklidil míč k tyči, gólman na to nedosáhl."

Jinak si Krejčí plnil spíše defenzivní úkoly, s parťáky ve středu pole byli klíčovým stavebním kamenem výhry. "Snažil jsem se plnit to, co nám řekl trenér. Sigma má výborné středové hráče, my na ně ale zvolili dobrou a účinnou taktiku. Vystupovali jsme proti nim, zachytávali je a snažili se nepouštět je do hry. Trénovali jsme to celý týden a je znát, že jsme se oproti minulému utkání posunuli dál. Až na pár momentů jsme si s hráči soupeře dokázali poradit," těšilo Krejčího.

Netajil ovšem, že boj o tři body byl nesmírně složitý. "Bylo to těžké utkání, ve druhé půli nás soupeř už místy tlačil, ale my to ustáli. Podali jsme výborný týmový výkon a zaslouženě jsme to uhráli do vítězného konce. Hlavně ty poslední minuty byly dlouhé a těžké, v tomhle počasí nešlo o nic příjemného a jsem rád, že je to za námi a vyhráli jsme,“ pousmál se Krejčí.

Na jeho hře jste si povětšinou nevšimli toho, že je mu teprve osmnáct let. Pod dohledem zkušeného Poláka odehrál Krejčí i druhý jarní zápas kompletní, celkově už v lize nasbíral sedmnáct startů. "Je super hrát vedle něj, hodně mi pomáhá. A nejen na hřišti, třeba i když si projíždíme situace na videu, vezme si mě a probereme to. Když vidí, že něco dělám hůř, radí mi a já si to beru k srdci," uzavřel Krejčí.

Fotogalerie

               

 

Aktuality

13.6.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální fanshop Zbrojovky bude ve čtvrtek 14. června z provozních důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

7.6.2018

Pachlopník v repre

Zbrojovák Ondřej Pachlopník byl dodatečně nominován do reprezentace U18 pro turnaj v Lisabonu (9. až 18. června). Národní tým se během turnaje postupně utká s Japonskem, Norskem a Portugalskem.

30.5.2018

Otevírací doba Fanshopu

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 31. května z provozních důvodů uzavřen. Otevřeno naopak bude mít v sobotu 2. června během Dětského dne se Zbrojovkou a utkání hvězd, a to od 10 hodin.

30.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Svoboda, Adam Stejskal a Michal Ševčík byli nominováni do reprezentace U16 pro přípravné zápasy s Běloruskem (5. června v Domažlicích a 7. června v Dobřanech).

25.5.2018

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v úterý 29. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22.5.2018

Zbrojováci v repre

Hráči Zbrojovky Antonín Růsek a Ladislav Krejčí se zúčastní tréninkového kempu reprezentace U20 v Písku (28. až 30. května). Mezi náhradníky je David Gáč. Tonda Růsek je zároveň náhradníkem reprezentace U21 pro soustředění a přípravné zápasy v Rakousku. Adam Obert pak odcestuje se slovenským týmem U16 na dva přípravné zápasy proti Dánsku (27. až 31. května).

17.5.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Filip Kocůrek, Filip Šimeček a David Jambor byli nominováni do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Ukrajinou (22. a 24. května v Praze).

27.4.2018

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude v týdnu od 30. dubna do 4. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

26.4.2018

Zbrojováci v repre

Zbrojováci Tomáš Chyla, Martin Papež a Martin Sedlák byli nominováni do reprezentace U18 pro nadcházející Slovakia Cup. V jeho rámci se tým utká s Ukrajinou, Kazachstánem a USA, 11. května turnaj vyvrcholí duelem o umístění. Mezi náhradníky je Ondřej Pachlopník.

6.4.2018

Zemřel pan Jaroslav Sommernitz

S hlubokým zármutkem vám sdělujeme, že ve věku nedožitých 64 let včera zemřel pan Jaroslav Sommernitz, dlouholetý trenér mládeže a pedagog na ZŠ Janouškova. Čest jeho památce!

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz