úterý 6.2.2018

1 BATE Borisov
0 Zbrojovka Brno
příp.

pátek 9.2.2018

0 Zbrojovka Brno
1 SKA Chabarovsk
příp.

sobota 17.2.2018

1 Bohemians 1905
0 Zbrojovka Brno
17.kolo

sobota 24.2., 15:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Olomouc
18.kolo

neděle 4.3., 18:00

Sparta Praha
Zbrojovka Brno
19.kolo

sobota 10.3., 15:00

Zbrojovka Brno
Mladá Boleslav
20.kolo

sobota 17.3.

Liberec
Zbrojovka Brno
21.kolo

sobota 31.3., 17:00

Zbrojovka Brno
Karviná
22.kolo

sobota 7.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Slavia Praha
23.kolo

sobota 14.4.

Slovácko
Zbrojovka Brno
24.kolo

sobota 21.4., 17:00

Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň
25.kolo

sobota 28.4.

Dukla Praha
Zbrojovka Brno
26.kolo

sobota 5.5., 17:00

Zbrojovka Brno
Jablonec
27.kolo

Máme tu výborné podmínky, pochvaluje si Ondřej Sukup

Máme tu výborné podmínky, pochvaluje si Ondřej Sukup

L a r a - Obránce Ondřej Sukup už se během tří týdnů stihl ve Zbrojovce zabydlet. Nyní vyměnil mrazivou domovinu dočasně za pobřeží Středozemního moře, kde jemu i spoluhráčům vrcholí příprava a boj o místo v základní sestavě. S Ondrou jsme si dnes krátce povídali o průběhu soustředění a celé zimní přípravy.

2.2.2018 | Martin Lísal

 

Devětadvacetiletý Sukup hned po svém příchodu ukázal, že s ním trenér může počítat. Usadil se na kraji obrany, naposledy pomohl asistencí skolit Austrii Vídeň. "Trenér zkouší různé varianty, dozadu nám to zatím funguje. Bylo to dané také tím, že na marodce je Kuba Šural a donedávna Chico Gomes, dva krají obránci. V lize to ale může být úplně jiné," naznačuje Sukup, že ideální sestava kouči Pivarníkovi teprve krystalizuje.

Ondro, jak zatím probíhá sbližování s novými spoluhráči?
Výborně a bez problémů. U nás to není jako v zahraničí, člověk se seznámí a zapadne rychle. Parta je tady navíc opravdu výborná, to není klišé nebo fráze.

Na pokoji je s tebou další nováček - Lukáš Kryštůfek. Vzájemná dohoda?
Jsme tu oba noví a neměli jsme tím pádem trvalého parťáka, takže jsme se dali dohromady (úsměv).

Jak jsi zatím v Turecku spokojený?
Jsem tu asi potřetí nebo počtvrté, podmínky tu jsou na trénování výborné. Přírodní tráva, zatím nám vychází počasí, nemáme nač si stěžovat. Nohy už z umělek začínaly bolet, takže si to užíváme. Taky hotel je nádherný. Je pravda, že v Turecku jsou hotely všechny poměrně velké, tenhle je ale hodně rozlehlý a přitom krásný. Teď přes víkend je tu dost lidí, ale měli by prý odjet a bude tu větší klid (úsměv).

Stihl jsi už otestovat zázemí pro regeneraci? A třeba i moře?
K moři jsem se zatím ještě nedostal, včera jsme ale byli plavat v bazénu. Mám v plánu zkusit saunu a studenou vodu. Je vidět, že si i na regeneraci dali při stavbě záležet, všechno je to nové.

Do Turecka jezdí často i bulharské týmy, jak jste to v tomto období měli ve Varně? Nezůstávali jste doma u Černého moře?
Před rokem jsme měli soustředění v Soluni, fajn podmínky, ale nebylo tam moc soupeřů. Jinak se lítá taky do Turecka, Baník hrál zrovna dnes proti Plovdivu. Ve Varně je aktuálně teplo, ale loni tam bylo pod nulou a půl metru sněhu, takže plánovat tam přípravu v domácích podmínkách nejde.

Zítra vás čeká první zápas na přírodní trávě, těšíš se?
Moc. U nás už zima zalézala pod kůži. Doufám, že zase vyhrajeme a hra půjde o další kus dopředu. Musíme se pořád zlepšovat, to je přece jen hlavní smysl přípravy. Jasně, když vyhráváme, je to fajn povzbuzení, ale není to směrodatné. Podstatné je to, co bude za čtrnáct dní v lize.

Jaký máš zatím dojem ze hry týmu a tebe samotného?
Trenér zkouší různé varianty, dozadu nám to zatím funguje. Dopředu se sehráváme, přece jen i krajní a ofenzivní hráči jsou noví, cizinci. To si musí sednout a sehranost musíme pořád zlepšovat.

Jak snášíš odloučení od rodiny?
Přes podzim jsem to už zažil mnohem delší dobu, takže těch deset dní přečkám. Chybí mi, ale jsme v kontaktu, voláme si. Právě před chvilkou jsem s nimi mluvil (úsměv).

Díky a ať se daří!

Fotogalerie

               

 

Aktuality

5.2.2018

Zemřel Zdeněk Farmačka

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že ve věku 75 let zemřel někdejší hráč Zbrojovky pan Zdeněk Farmačka. Za Zbrojovku odehrál v letech 1964 až 1967 79 prvoligových zápasů a vstřelil 7 branek. Zahrál si i ve Veletržním poháru (předchůdci Poháru UEFA a Evropské ligy). Poslední rozloučení s panem Farmačkou se uskuteční 12. února v 10:30 v Obřadní síni krematoria města Brna (Jihlavská 1). Čest jeho památce!

22.1.2018

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 25. ledna z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

2.1.2018

Duel s Pardubicemi v TV

Zbrojovka se během zimní přípravy objeví i na televizních obrazovkách! Úvodní utkání zimní Tipsport ligy s Pardubicemi (sobota 6. ledna, 13:00) bude přenášet kanál Nova Sport 2.

30.12.2017

Petr Pavlík otcem!

Zbrojovák Petr Pavlík se dnes stal tatínkem - ve 21:16 přivítal na světě dcerku Sofii. Gratulujeme novopečeným rodičům k opožděnému vánočnímu dárku - a ať jste všichni zdraví!

28.12.2017

Fanshop v lednu 2018

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude z provozních důvodů v první polovině ledna uzavřen. Prvním prodejním dnem v roce 2018 je úterý 16. ledna, dále pak bude otevřeno dle standardní otevírací doby (každé úterý 15:30 až 18:00, čtvrtek 14:00 až 18:00 a v den utkání hodinu před výkopem).

7.12.2017

Škoda hráčem měsíce!

Zbrojovák Michal Škoda získal ocenění Hráč měsíce listopadu. Michalovi se v tomto období povedlo vstřelit tři branky, které znamenaly dvě důležité výhry s Teplicemi a v Jihlavě. Gratulujeme!

1.12.2017

Proti Zlínu s čajem zdarma

Vzhledem k předpokládanému mrazivému počasí jsme ve spolupráci se společností Tripoli nachystali na zítřejší utkání se Zlínem horký čaj zdarma pro všechny návštěvníky.

1.12.2017

Po Zbrojovce na volejbal

Chcete si užít brněnskou sportovní sobotu? Navštivte po utkání se Zlínem i zápas brněnského volejbalového klubu Volejbal Brno s Ostravou! Hraje se od 19 hodin na hale Vodova, majitelé vstupenek či permanentek na Zbrojovku mají vstup zdarma.

24.10.2017

Zbrojováci v repre

Mladí Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U15 na jihoamerický šampionát U15 v argentinském San Juanu (31. října až 20. listopadu). Soupeři národního týmu budou ve skupině A Paraguay, Chile, domácí Argentina, Kolumbie a Uruguay. V případě postupu pak ještě následuje semifinále a finále. Mezi náhradníky týmu je Matěj Ryšavý.

29.9.2017

V pauze s Vítkovicemi

Fotbalisté Zbrojovky absolvují v reprezentační přestávce utkání s druholigovými Vítkovicemi. Hrát se bude v pátek 6. října v 10:30 na Srbské.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2018 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz