Potřetí 2:2 - junioři remizovali v Ostravě

V ř e s i n a - Také třetí letošní zápas juniorky skončil remízou 2:2. Brňané dokázali průběh utkání v Ostravě otočit, když se trefili Marek Vintr a Ashiru. Soupeř ale v závěru dokázal vyrovnat.

V sestavě juniorky se tentokrát objevili Ashiru, Fortes, Jovanović či Sedlák.

Z utkání neuběhla ani čtvrthodina a domácí šli do vedení, když Flodera překonal Macej. Stav 1:0 naštěstí nevydržel dlouho, o což se postaral v 18. minutě Marek Vintr.

Po půlhodině mohlo být ještě veseleji, Fortesovu technickou ránu ale ke smůle Zbrojovky zastavilo břevno. V závěru půle pak Šustr v bráně Baníku lapil pokusy Marka Vintra a Ashirua.

Také po změně stran byli mírně aktivnjší hosté, za což byli po hodině hry odměněni. Musefiu Ashiru se rozhodl zkusit štěstí individuálně a stálo to za to - uvolnil se přes obránce a povedenou ranou trefil šibenici

Náskok Brna pak mohli pojistit Kroutil a Fortes, tentokrát už Šustr ale odolal. V závěru pak přišel trest - tři minuty před koncem usměrnil Hykelův centr do sítě Macej a rozhodl tak o tom, že také třetí zápas Zbrojovky skončí remízou 2:2.