U15: V duelu neporažených úspěšnější Zbrojovka, Baník zdolala 7:1

B r n o - Středeční utkání žákovské soutěže proti sobě svedlo dva týmy, které ještě neztratily ani bod - Zbrojovku a Baník. Brňané zápas zvládli na jedničku a svého soupeře nakonec zdolali 7:1, díky čemuž zůstávají v soutěži stoprocentní už jen oni.

Trenéři Kolouch a Kučera: "Na dnešní zápas jsme byli velmi motivováni, neboť jsme na domácím hřišti v Řečkovicích přivítali první tým naší mistrovské soutěže. Po opatrném začátku jsme šli do vedení po krásné brance z přímého kopu. Z kluků spadla počáteční nervozita, do poločasu jsme po krásných akcích přidali ještě další tři góly. Naše hra splňovala ty nejvyšší parametry a dnes jsme byli oproti předchozím zápasům i velmi efektivní. Ve druhém poločase jsme udělali některé změny, přidali ještě další tři góly a tak si lídr tabulky odváží sedmibrankový příděl. Střelecky se dařilo dnes dvěma hráčům, kteří shodně dali tři branky v zápase, Enrico Canalesovi a Barnabáši Lacíkovi. Pochválit ale musíme celý tým za předvedenou hru i výkon. Takovouto hrou bychom se chtěli prezentovat i v dalších zápasech."

29.09.2016 | Martin Lísal

U15: V duelu neporažených úspěšnější Zbrojovka, Baník...

B r n o - Středeční utkání žákovské soutěže proti sobě svedlo dva týmy, které ještě neztratily ani...