U17: První prohra sezony - Zbrojovka podlehla na Slovácku 2:3

S t a r é M ě s t o - Zbrojováci kategorie U17 si v utkání 4. kola připsali první porážku. Na hřišti Slovácka sice vedli, ale ve vyrovnané bitvě nakonec podlehli 2:3. Góly obstarali Pachlopník a Procházka.

Trenéři Ondra a Zoufalý: "První poločas utkání se Slováckem se odehrál za trvalého deště a nabídl vyrovnaný fotbal s pěknými akcemi na obou stranách. Soupeř šel do vedení ve 23. minutě po krásné střele v přímého kopu, která šla od tyče za Trbuškova záda. Ani ne za deset minut však odpověděl Lukáš Procházka, který si krásně naběhl na centrovaný míč Davida Juráska a hlavou srovnal. Do druhého poločasu vstoupil lépe brněnský tým a převzal iniciativu. Během prvních dvaceti minut jsme si vytvořili čtyři brankové příležitosti, ale bohužel proměnili až tu poslední, kdy ve váně zabojoval Slunský se Sedlákem a společně připravili branku pro Pachlopníka. Po prostřídání Slovácka jsme na chvíli vypadli z role a soupeř nás potrestal po dvou standardních situacích a individuálních chybách. I přes velkou snahu se nám už nepodařilo utkání alespoň korigovat a podlehli jsme 2:3."

21.08.2016 | Martin Lísal

U17: První prohra sezony - Zbrojovka podlehla na...

S t a r é M ě s t o - Zbrojováci kategorie U17 si v utkání 4. kola připsali první porážku. Na...