U17: Smolná remíza ve Vítkovicích

P o r u b a - Mladší dorostenci Zbrojovky (U17) ztratili v tomto ročníku poprvé body. Na hřišti Vítkovic využili zásluhou Dobrovodského jen jednu šanci z mnoha, výsledkem tak byla remíza 1:1. O víkendu čeká Brňany atraktivní bitva na Slovácku.

Trenéři Ondra a Zoufalý: "Ve středu jsme se vydali do Ostravy na zápas s Vítkovicemi. Od začátku utkání nám dělali hráči soupeře potíže svou důraznou hrou, na kterou jsme si museli chvíli zvykat. V první půli jsme si vytvořili nejméně pět vyložených brankových příležitostí v podání hráčů Procházky a Lhoteckého, ale fotbalové štěstíčko nám dnes nepřálo. Druhý poločas byl o něco nervóznější, hra se přelévala z jedné strany na druhou. V 61. minutě soupeř zahrával přímý kop, po němž padla první branka utkání. My jsme reagovali hned vzápětí, po hezké akci z levé strany centroval Sedlák a po teči Slunského na zadní tyči zakončoval Dobrovodský."