U19: Na úvod sezony remíza v Jihlavě

J i h l a v a - Starší dorostenci Zbrojovky si hned na úvod sezony vyzkoušeli novinku v podobě penaltového rozstřelu - po devadesáti minutých totiž zápas v Jihlavě skončil remízou 1:1. V penaltové loterii pak byli úspěšnější domácí.

Trenéři Šustr a Maléř: "V prvním mistrovském utkání byla již od úvodu patrná nervozita na obou soupeřících stranách. Nám se vůbec nepovedl první poločas, kdy jsme se nedokázali pořádně dostat do hry a Jihlava tak v poslední minutě poločasu šla zaslouženě do vedení. Do druhého poločasu jsme však vstoupili výrazně lépe, vyhrávali jsme více osobních soubojů, začala se dařit kombinace a výsledkem byl vyrovnávací gól. Po vyrovnání jsme měli několik velmi dobrých příležitostí, které jsme bohužel nedokázali využít. Po zápase jsme si také vyzkoušeli novinku, která platí od letošní sezóny. V případě remízy následují pokutové kopy, na které jsme bohužel prohráli 4:2."