U19: Dorostenci znovu vítězně, uspěli i v Olomouci a jsou třetí

O l o m o u c - Také třetí jarní zápas zvládli dorostenci Zbrojovky výtečně. V Olomouci zakončili náročný anglický týden výhrou 3:2, díky zisku devíti bodů se posunuli z jedenácté na třetí příčku!

Zbrojovka se ujala vedení v 8. minutě, kdy se z dálky trefil Ulbrich. Na vyrovnávací gól Markoviće odpověděl v závěru poločasu krásnou trefou z přímého kopu Krejčí.

Po změně stran nejprve navýšil vedení Brna Jakeš, když bez přípravy uklidil do sítě nadýchaný centr z levé strany. Za chvilku to ovšem bylo znovu o gól, rychlý kontr Sigmy zakončil smolným vlastním gólem obránce Rapouch. Brňané ale nakonec náskok udrželi a vyválčili cennou výhru.

"Ve vyrovnaném a bojovném utkání s tradičním soupeřem jsme dokázali vstřelit tři branky a díky naší kvalitní defenzivě jsme výsledek i přes tlak soupeře v závěru uhájili," komentoval zápas trenér Šustr.

27.02.2016 | Martin Lísal

U19: Dorostenci znovu vítězně, uspěli i v Olomouci a...

O l o m o u c - Také třetí jarní zápas zvládli dorostenci Zbrojovky výtečně. V Olomouci zakončili...