U19: Zbrojovka neudržela na hřišti Bohemians vedení a podlehla 2:3

P r a h a - Starší dorostenci Zbrojovky finišují v podzimní části poměrně smolně - potřetí za sebou prohráli těsně o jediný gól. Naposledy se vraceli bez bodu ze hřiště Bohemians. V závěru podzimu je čekají ještě dva zápasy.

Zbrojovka vyhrála první poločas Hykšovou zásluhou 1:0, soupeř ovšem po změně stran třemi góly duel otočil, Zbrojovka navíc přišla o vyloučeného Janoška. V samém závěru dokázal snížit Tulaydan, na bodový zisk to ale nestačilo.

Trenéři Wagner a Sklenář: "Dnes nás o body připravila nízká produktivita v prvním poločase, v němž jsme jasně dominovali. Prosadili jsme se bohužel pouze jednou, závěrečný nápor stačil jen na snížení."