Ženy se z Hradce vrací bez bodu

Hráčky Zbrojovky (v sestavě s Bezděkovou, která se vrátila z úspěšné první fáze kvalifikace na Euro juniorek) na hřišti Hradce nedosáhly na body. Zápas, který místy připomínal zimní válku, skončil výsledkem 4:0 pro domácí tým.

V Hradci nezachytily hráčky Zbrojovky úvod utkání a ve 2. minutě otevřela skóre domácí Benešová. V teplotě okolo nuly, za deště a sněhu se Brňanky dokázaly soupeřkám vyrovnat, zlomil je ale gól Vlasatíkové po půlhodině hry.

Aby toho nebylo málo, o osm minut později se podruhé trefila Benešová a zbytek první půle Zbrojovka strávila pod tlakem.

Ve druhém poločase už domácí hráčky kontrolovaly hru a přidaly navíc další branku, prosadila se Flídrová. Brno své šance na korigování skóre nevyužilo, o výhře Hradce tak nakonec rozhodla především vysoká produktivita - z pěti střel na branku padly čtyři góly. Brno zůstává nadále na šesté příčce tabulky se šesti body.