U14: Další kanonádou smetla Zbrojovka Opavu

B r n o - Mladší žáci rozjeli sezonu famózně, o víkendu zdolali Opavu 14:0 a připsali si čtvrtou výhru. Opět řádilo zejména duo Lukáš Vorlický - Antonín Svoboda, oba skórovali pětkrát.

Trenéři Vorlický a Kučera: "O našem dnešním vysokém vítězství se rozhodlo již v prvním poločase, kdy se velmi dobrou střeleckou potencí prokázal náš kapitán Lukáš Vorlický. Tomu se podařil během pěti minut dosáhnout čistého hattricku a celkově zatížil konto hostů do poločasu pěti brankami. Jsme rádi, že na rozdíl od předcházejícího zápasu, jsme ani ve druhém poločase nepolevili z vysokého tempa a dokázali si vytvářet střelecké příležitosti. Ty se dařilo ve druhé půlce proměňovat hlavně Tondovi Svobodovi, který rovněž vstřelil pět branek. Velmi dobrý výkon dnes předvedl také Ibrahim Aldin ve středu zálohy, i on se dokázal prosadit také střelecky. Skvělým čtením hry a dobrými zákroky udržel čisté konto brankář Adam Stejskal."

31.08.2015 | Martin Lísal

B r n o - Mladší žáci rozjeli sezonu famózně, o víkendu zdolali Opavu 14:0 a připsali si čtvrtou...