20.kolo

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.10.Zdroje inspirace pro Romana Pivarníka? Strýc Ján či Karel BrücknerMartin LísalB r n o - V zápasovém programu jste si během utkání se Slováckem mohli přečíst rozhovor s novým trenérem Romanem Pivarníkem. Jako obvykle vám nyní jeho přepis nabízíme i na webu.
18.10.SOUHRN: Jak si vedli Zbrojováci na hostování?Martin LísalB r n o - Po reprezentační přestávce se opět rozjel program ligových soutěží, do kterých zasáhla i řada Zbrojováků na hostování. Střelecky se dařilo Tondovi Růskovi, který si připsal čtvrtý letošní gól.
17.10.Podzimní soutěž pro fanoušky s Ozzakovou ruční myčkou!KlubB r n o - Podzimní plískanice znamenají vrásky pro majitele vozidel. S jejich odstraněním ale může pomoci jeden z našich partnerů - Ozzakova ruční myčka. Ta si pro vás navíc připravila speciální podzimní fotosoutěž!
17.10.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 16. do 22. říjnaKlubB r n o - Áčko míří do Plzně, juniorka načala týden v Olomouci a soutěžní zápasy čekají po týdenní pauze i na dorostence. Jaký program mají před sebou týmy brněnské Zbrojovky?
16.10.Tři góly, tři body. Také junioři uspěli a vezou výhru z OlomouceOLO - BRN 2:3, 10.kolo | Martin LísalO l o m o u c - Také junioři Zbrojovky se pod novým realizačním týmem dočkali výhry. Na hřišti Olomouce rychle skóroval Martin Zikl, poté se dvakrát trefil Jakub Přichystal a Brňané v dramatickém utkání zvítězili 3:2.
15.10.Tomáš Pilík: Už když jsem přijímal balon, věděl jsem, co chci udělatBRN - SLO 2:1, 10.kolo | Jakub Sabol, Martin Lísal. FOTO: Roman KantorB r n o - Tomáš Pilík strávil při utkání se Slováckem na hřišti jen pár minut, přesto se stal jednou z ústředních postav. V samém závěru si pohrál s obranou soupeře a vstřelil druhý gól, který byl nakonec vítězný.
14.10.Pivarníkova premiéra na jedničku, Zbrojovka porazila Slovácko!BRN - SLO 2:1, 10.kolo | Kryštof SeveraB R N O - První soutěžní zápas Romana Pivarníka na lavičce Zbrojovky nebyl ničím jiným než moravským derby proti Slovácku. Po bezbrankové první půli přišel výborný úvod druhé půle, kdy se prosadil Škoda. Pojistku na výhru přidal v závěru Tomáš Pilík a i přes snížení Zajíce si Zbrojovka připsala důležité tři body.
14.10.VIDEO: Trenér Pivarník po vítězném utkání se SlováckemBRN - SLO 2:1, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Vítězná premiéra! Trenér Roman Pivarník dovedl Zbrojovku po reprezentační pauze k cenné výhře nad Slováckem a Brňané se tak odpoutali z poslední příčky. V pozápasovém hodnocení pak u trenéra pochopitelně převažovaly pozitivní dojmy.
14.10.Michal Škoda: Gól nás nakopl, pak už jsme zápas měli pod kontrolouBRN - SLO 2:1, 10.kolo | Jakub Sabol, Martin Lísal. FOTO: Jaroslav Drápal (FOTEX)B r n o - Léčba novým koučem zabrala - Zbrojovka doma zdolala Slovácko 2:1 a slaví druhou výhru v sezoně. Výrazný podíl na tom měl i Michal Škoda, který svým gólem krátce po pauze otevřel skóre utkání.
14.10.U18: Čtvrtá výhra v řadě, Zbrojovka veze body z HlučínaHLU - BRN 1:3, 11.kolo | Martin LísalB r n o - Dorostenci Zbrojovky (U18) zajížděli o víkendu na hřiště Hlučína. Díky brankám Kříže, Pachlopníka a Lhoteckého nakonec zvítězili 3:1 a prodloužili tak úspěšnou sérii, v tabulce soutěže jim patří pátá příčka.
14.10.U16: Zbrojovka zvítězila v HlučíněHLU - BRN 2:3, 11.kolo | Martin LísalH l u č í n - Také Zbrojováci kategorie U16 si na hřišti Hlučína připsali čtvrtou výhru v řadě. Na gól soupeře odpověděl ve druhé půli Lacík, poté se dvakrát trefil Aldin. Brňanům patří v tabulce čtvrtá pozice.
14.10.U15: Zbrojovka remizovala s VítkovicemiBRN - VIT 1:1, 11.kolo | Martin LísalB r n o - Fotbalisté Zbrojovky kategorie U15 remizovali v domácím utkání s týmem Vítkovic 1:1. Jediný gól vstřelil ve 3. minutě hry Matěj Chlad.
14.10.U14: Zbrojovka si doma poradila s VítkovicemiBRN - VIT 2:0, 11.kolo | Martin LísalB r n o - Starší žáci Zbrojovky (U14) si v domácím utkání připsali další výhru, když zdolali Vítkovice 2:0. O branky se postarali v první půli Malý a Zapletal.
14.10.U13: Zbrojovka porazila ZnojmoBRN - ZNO 13:3, 9.kolo | Martin LísalB r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) si v domácím utkání porazili s týmem Znojma a zvítězili poměrem 13:3. Nejlepším střelcem mužstva byl se čtyřmi góly Tomáš Srb.
13.10.Lutonský před Slováckem: Trenér se nás snaží pozitivně namotivovatBRN - SLO 2:1, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Milan Lutonský je aktuálně služebně nejstarším Zbrojovákem, v letošní sezoně navíc i nejvytíženějším - nikdo nemá na kontě více odehraných minut. Nyní se spolu s týmem chystá na důležité utkání proti Slovácku.
12.10.Trenér Pivarník před utkáním se SlováckemBRN - SLO 2:1, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Roman Pivarník je už druhým týdnem trenérem Zbrojovky, na první soutěžní zápas ale díky reprezentační pauze stále čeká. Dočká se tuto sobotu, kdy Zbrojovka v 17 hodin změří síly se Slováckem.
11.10.Vzhůru na Srbskou - v sobotu přijede Slovácko!BRN - SLO 2:1, 10.kolo | KlubB r n o - Dlouhé čekání na domácí zápas končí, fotbalisté Zbrojovky se takřka po měsíci představí na Srbské. A čeká je nesmírně důležitý zápas - v sobotu 14. října změří v moravském derby síly se Slováckem!
10.10.Program týmů Zbrojovky v týdnu od 9. do 15. říjnaMartin LísalB r n o - Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá nejvyšší soutěž, Zbrojovka se v sobotu střetne se Slováckem. Kromě tohoto navýsost důležitého duelu nás ovšem čeká i celá řada dalších zápasů.
9.10.Chico Gomes: Hlavní cíl? Dostat klub ze spodku tabulkyJakub Sabol, Martin LísalZatím poslední posilou Zbrojovky se před utkáním na Slavii stal Portugalec Francisco "Chico" Gomes. Devětadvacetiletý bek strávil takřka celou kariéru ve své rodné zemi, rok působil v Bulharsku a nyní je tedy v Brně.
8.10.U18: Zbrojovka si doma poradila s Baníkem!BRN - OST 2:0, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Také týmu U18 se v posledních zápasech daří. Brňané neprohráli už pět zápasů v řadě, naposledy zdolali doma ostravský Baník 2:0. Hrdinou duelu byl Ondřej Pachlopník - první gól dal sám, na druhý přihrál Slunskému.
8.10.U16: Divoká přestřelka přinesla výhru s Baníkem!BRN - OST 5:4, 10.kolo | Martin LísalB r n o - Mužstvo U16 si libuje v divokých zápasech. Po dvanáctigólové přestřelce ve Frýdku-Místku zvládli i bláznivou přetahovanou s Baníkem. V utkání sice prohrávali už 2:4, třemi góly ale zvrátili výsledek na svou stranu.
8.10.U15: Jasná výhra v ProstějověPRO - BRN 0:5, 10.kolo | Martin LísalP r o s t ě j o v - Starší žáci Zbrojovky (U15) prolomili střeleckou smůlu z minulého utkání a na hřišti Prostějova zvítězili jasně 5:0. Dvakrát se prosadili Kiesel a Šimeček, jednou Manuel.
8.10.U14: Zbrojováci v Prostějově vítězněPRO - BRN 2:7, 10.kolo | Martin LísalP r o s t ě j o v - Starší žáci Zbrojovky (U14) zvládli zápas v Prostějově na jedničku. Nastříleli postupně sedm branek, přičemž soupeř se trefil pouze dvakrát.
8.10.U13: Zbrojovka prohrála v OlomouciOLO - BRN 9:5, 8.kolo | Martin LísalO l o m o u c - Mladší žáci Zbrojovky sehráli o víkendu prestižní utkání s olomouckou Sigmou. Duel celků ze špičky tabulky zvládli tentokrát lépe domácí Hanáci, kteří zvítězili 9:5.
8.10.U12: Zbrojovka remizovala v OlomouciOLO - BRN 3:3, 8.kolo | Martin LísalO l o m o u c - V utkání dvou tradičních rivalů změřila Zbrojovka síly s Olomoucí. Na Hané dokázala nakonec remizovat 3:3 a v tabulce je druhá.
7.10.U19: Zbrojovka ve šlágru kola zvítězila v Hradci a je první!HRA - BRN 1:2, 9.kolo | Martin LísalH r a d e c K r á l o v é - Starší dorostenci se představili na hřišti třetího Hradce Králové. Ani tentokrát nezaváhali, zvítězili 2:1 a vedou tabulku celé soutěže. O branky se postarali Sedlák a Zikl, pro něhož to byl dvanáctý letošní gól.
7.10.U17: Zbrojovka po sérii výher podlehla v Hradci KrálovéHRA - BRN 2:0, 9.kolo | Martin LísalH r a d e c K r á l o v é - Mladší dorostenci Zbrojovky (U17) přišli o sérii výher na hřišti Hradci Králové. Soupeř vstřelil v obou poločasech po gólu a zvítězil tak 2:0.
6.10.Zbrojovka hostí v přípravném utkání VítkoviceBRN - VIT 1:2, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Také druhou reprezentační přestávku vyplní Zbrojovka přípravným utkáním. Naším soupeřem budou v pátek 6. října od 10:30 druholigové Vítkovice. Hraje se na Srbské, vstup je zdarma.
6.10.Zbrojovka v přípravném utkání podlehla VítkovicímBRN - VIT 1:2, 8.kolo | Jan ČíhalB r n o - První zápas pod vedením Romana Pivarníka se domácí Zbrojovce nevydařil zcela podle představ. Brno sice v souboji s druholigovými Vítkovicemi brzy vedlo, hosté však ještě v první půli srovnali a díky brance v poslední minutě zápasu dokonali obrat ve skóre.
6.10.Roman Pivarník hodnotí utkání s VítkovicemiBRN - VIT 1:2, 8.kolo | Martin LísalB r n o - Trenér Roman Pivarník dnes vedl Zbrojovku poprvé do zápasu. V přípravě proti Vítkovicím Brňané záhy vedli, nakonec ale podlehli 1:2. Jaké bylo utkání z trenérova pohledu?